Be Cheathunter

Základní informace

- Uvědomte si, že býti Cheathunter není vhodná volná aktivita pro každého a taktéž to není žádná procházka růžovým sadem. Uvědomte si, že právě díky Vašemu podílu může býti zabanován hráč, který nepodvádí, a nebo naopak když právě díky Vášemu podílu skutečný cheater neobdrží ban, což je zajisté také špatně! Proto aby jste se mohl stát Cheathunterem, v rámci obsáhlé sítě forFAIRPLAY do které spadají největší Counter-Strike portály na území česka a slovenska, je potřeba více, než dokázat napsat svůj názor.


Co požadujeme?

- Kvalitní vyjadřovací schopnosti (psaní), značnou odolnost vůči stresu a hlavně trpělivost.

- Mít steam se hrou Counter-Strike 1.6 / Counter-Strike: Global Offensive.

- Praxi na pozici Cheathunter, případně úspěšné oznamování cheaterů na portálech/forFAIRPLAY.

- Přehled o různých typech cheatů, schopnost je od sebe rozeznat a hlavně dokázat určit s co největší úspěšností, zda vůbec hráč něco nepovoleného použil.

- Nebrat ohledy na to, že toho znám i osobně a podobně. Je potřeba býti objektivní a dokázat si prosadit svůj osobní názor a ten také zdůvodnit.

- Čím více jste aktivní a čím více se chcete věnovat tomuto mnohdy až složitému rozhodování, tím více můžete býti přínosem v boji za FAIR PLAY.


Koho budeme úplně přehlížet?

- Hráče, který nemá přesně specifický nick, který používá na internetu a vystupuje tak na různých portálech pod různými přezdívkami.

- Hráče, který byl několikrát trestán proti pravidlům v rámci partnerů forFAIRPLAY. (multiúčty, nevhodné chování, neustálý cheating)

- Hráče, který do 24 hodin od odeslání přihlášky na post Cheathunter se nepokusil správně zaregistrovat na FFPAPI.com a neučinil tak všechny pro něj možné kroky (mimo získání pozvánku).


Kdo nové posily do týmu bude vybírat a jakým způsobem budou dotyční o tom informování?

- Vybírat budou dosavadní administrátoři a cheathunteři z různých portálů, kteří mají přístup k FFPAPI.com. Tito lidé jsou uvedení v seznamu forFAIRPLAY Teamu

- Cheathunter, který bude jmenován alespoň jako BETA/TEST CHEATHUNTER LEVEL 1, obdrží pozvánku k FFPAPI.com a následně bude kontaktován pomocí soukromé zprávy na forFAIRPLAY, e-mailu, steamu, nebo pomocí soukromých zpráv na partnerských ligách.


Co bude náplní Vaší práce?

- Vyjadřovat se k protestům a rozhodovat tak zda je dané médium cheat/clear.

- Z které kategorie protesty budete řešit, to vždy záleží na Vaších oprávněních, nebo zda daná kategorie aktuálně nepotřebuje pomoc.


Co nabízíme v případě, že si Vás někdo vybere pro posilnění svých řad?

- Nové zkušenosti a praxi v mladém kolektivu.

- Spolupráci a začlenění v rozsáhlejším projektu (FFPAPI.com).

- Možnost podílet se na rozvoji FFPAPI.com a naší scény.

- Možnost kariérního růstu na FFPAPI.com a případně i na portále, který si Vás vybere.
S tím je spojeno získání různých speciálních oprávnění, popřípadě zdarma získat V.I.P. výhody na různých portálech, kterým úspěšně pomáháte. Ovšem to je inviduální, jelikož záleží na portálu jak moc si cení Vaší odvedenou práci a jakým způsobem Vás chtějí motivovat.

- NEnabízíme (FFPAPI.com) finančně ohodnocení za odvedenou práci. Veškerá aktivita je čistě dobrovolná, kde činnost provozujete z vlastních zájmů.


Od kdy do kdy tento konkurz probíhá?

- Veřejný konkurz probíhá od 11/03/2012 a bude probíhat po celou dobu fungování projektu FFPAPI.com. Postupně se budeme snažit získávat nové a nové tváře do týmu pro rychlejší a kvalitnější řešení protestů.


Chci se účastnit výběrového řízení:

-


-

-

-

-

-

-

-
hodin

-
protestů

-

-

-

-

-
Každý portál uveďte na nový řádek přesně dle ukázkového tvaru.
Ukázkový tvar:
Událost [případné nějaké upřesnění] (od - do)

Ukázka:
Začátek hraní Counter-Strike (březen 2007)
Začátek hraní Counter-Strike přes Steam (listopad 2008)
Public Admin na CSPublic.xx [na serveru Dust2 Only] (prosinec 2009 - březen 2010)
Správce na CSPublic.xx [cs,css,cod serverů a ts3,vnt] (únor - listopad 2010)
Ligový Admin na PLAYzone.cz [css] (prosinec 2010 - doteď)
Turnajový admin na Undzwei.eu [2 turnaje] (březen 2011)
Vytvoření cheatmovie [youtube.com/watch?v=USSIsZSUdLM] (duben 2011)

- FFPAPI.com si vyhrazuje právo neodpovědět na Vaší přihlášku.