Please download newest browser Google Chrome.

ffp: Stop cheating in Counter-Strike and other games. Total played more then 22248 matches with FFPAPI.com Match plugin.

Topic: Hledáme nové tváře

OnlineBIGR (forFAIRPLAY) 12/05/2012 14:40:58

Níže uvádí seznam lidí, kteří by mohli býti k dobru celému projektu pro plnění cílů, vizí a plánů, které by měly býti zaměřené na rozvoj projektu a herní scény. Když by někdo měl zájem býti součástí, budu rád, když by mě kontaktovat.

1) Hlavní Manager projektu, který by se pokuď možno co nejúspěšněji snažil plnit cíle. A hlavně s tím nyní souvisí sehnání níže uvedených lidí.
2) Hledám lidi které bych řadil jako Manager. Lidi, orientují v herní scéně a tak ví, kde hledat ty správné partnery/lidi.
3) Hledám lidi kteří mají vizi o tom, jak by tento projekt měl jít dál a dál a navrhovali by nové a nové možnosti.
4) Hledám grafika/webdesignéra pro tvorbu bannerů a malých webových prvků.
5) Hledám kódera pro js,ajax,jQuery, který by dopomohl k modernizaci webu a případně tvorby za pomocí js další nové části k FFP.
6) Hledám kódera PawN (amxx) popřípadě na tvorbu dll knihoven k CS, který zná aktuální věci a je schopný posunout propojení mezi Webem, Pluginy a automazaci pluginů dále/lépe.
7) Hledám člověka který by byl ochotný překládat texty z češtiny do angličtiny. Jsme v herním světě a pro hodně z vás je to \"levou zadní\".
8) Hledám člověka který se orientuje v Movie Making a je ví co scéně chybí, co je potřeba jim dát vědět.
9) Hledám Movie Makera na vytvoření promo videa o forFAIRPLAY, které by mělo býti určitým odkazem pro budoucí partnery. A také krátké video spot, který by se případně umístoval před/za videa.
10) Hledám různé lidi, kteří se orientují v dalších MP hrách (mimo Counter-Strike 1.6), převážně CoD, CSS, CS GO, DotA, DotA2, LoL, SC II. Nejlépe člověka s postem admin/majitel určitého projektu, který \"zná\" svojí konkurenci.
11) Hledám člověka na FFP Support, který by byl zasvědcen do forFAIRPLAY a objektivně by vyřizoval veškeré nesrovnalosti a tím i reagoval na stížnosti. Jeho úlohou by nebylo řešit něajké protesty, ale čistě na základě informací, které získá tak jednat.

Comments

#192 OnlineBIGR (forFAIRPLAY) 12/05/2012 22:35:57

Ještě bych chtěl dodat, že grafik již jeden je. Ahoj FEAR.

#218 apofisko 21/05/2012 10:33:46

Čau, hlásim sa o 2 alebo o 11 tento projekt sa mi PÁČI a PODPORUJEM HO a využívam ho preto si myslím že by som mohol priložiť ruku k dielu.
Pokial by bol zaujem neni problém na nakontaktovat najlepšie formou STEAMU.