Please download newest browser Google Chrome.

ffp: Stop cheating in Counter-Strike and other games. Total played more then 22218 matches with FFPAPI.com Match plugin.

Movie: BATUTAT ME TE MIRA TE EDI RAMES NE PARLAMENT -The best of Edi Rama...

< >

Comments

Skerdy
Ufff... ishte per te... qeshur...?! Ore, qesh une, pa diskutim, mjafton te
me thoni kur duhet te qesh, cila ishte pjesa "zbavitese"... se jo per gje,
por s'e mora vesh!
Alex Bitri
ju doni nje kamigaz aty qe te ikni te gjith ne p te robve
Arben Halili
e keni ne terezi ju o hajduta te poshter beni debate kurvash u qit zoti
fare rrace te ndyre 
skanderbeg kastrioti
kta jan ne rregull pasuri kan vjedh kan shajn njanitjetrin sa me nda
shqiptart ne tufa militantesh hapni syt o popull e mos i votoni ma kta
plehra
Vezhgusi St
Batuta me e forte eshte ajo qe tha per femijen e vet,qe ia kesh bere i
ati,se ketij nuk i punon vegla,dhe baba e ndihmoi
Landi Hysa
edi rama te qifsha farefis ku do qe i ke dhe ku do qe te ndodhen mo legen
mo idiot se ti nuk je as per ne banio te vesh jo per shqiperin se nuk
mendon as nje per popullin vetem per karriken.....????
Lorenc lb
ec bishe,mos e rruj per shpellaret
Besim Neziri
edhe Xhozefina duke qeshur :D 
Unknown
matteo bido bido
populli ska te haje kurse keta te gjithe si nga e majta dhe nga e djathta
tallen me popullin
Martinshehu Shehu
nuk njihet per njeri shum dinjitoz ... pak i shthurur ... po te pakten
ngjan me perparimtar ... per vloren beri mbrekullin e heqjes se te tera
ndertimeve pa leje...
RunMicroRay →
boll me llafe o edi, por hapi hetimet dhe futi ne burg ata qe e meritojn,
se kane vjedhur aq shume sa kane lek njesoj sa berluskoni, dhe e lane
popullin fukara, dhe me e forta ma ha mendja qe mund te jemi i vetmi vend
pa tren, kurse sala dhe te tjeret jane bere milionera, hapni hetime per te
gjith
shqiptar mezemer
o z rama kape qije njer fort jozefinen-
zamir saramati
ju sali fazliqat e rugovistat e miloshit..ja hankshi k,,,,'' Edit...dhe mua
e gjith Shqiptaris
Sata Stimul
Na cane trapin vetem zihen dhe asnje gje nuk bejne!!!! Shqiptaret si
ghithmone te varfer dhe te pa shprese!!!! 70% e rinise pa pune,,,, dhe ne
rrime e degjojme keta!!!!
MegaGJONI123
hahahah kjo e funit per xhuzepen e plakun
daniel shpella
Po coja edhe motren tane e te bahet me 6 gra me qe te pelqen
xhuljo vlore
je i madhe o edi
Ism Isl
Kerkoni ne gogle mashtrimi i madh Öse mashtrimi i shekullit
NuclearAssault
O ti kolonelgraf ose kolonelKAR, e di qe jeni bo si Lenka Cuko e Muo
Asllani qe nji e dy e permendni fjalimet e udheheqesit tuaj te dashur sal
apo jo? Nuk i harruat asnjehere fjalet e partise. 
Dragon.al
Edi Rama esht kryeminister shembull per te gjith europen dhe njeri puntor.
respekte.
majmuni
BRAVO EDI JE I MADH.I SHTYPE KOKEN NE QERSHOR ATIJ SAL GOMARIT QE I SHITI
SHQIPERINE GREQISE RRACISTE !!!!
alessio moretti
si qesh jozefina 
Sandro Pashkja
ju jeni e ardhmia e shqiperise jeni te gjith qelbesira se keshtu nuk hyhet
ne europ me njerez qelbesira njerez te shpifur te vjen turp me i thene
vedit shqipetar 
ilirtexas gjoka
EC PERPARA EDI QIJU ROBTE KETYRE MASKAREJVE,,
Hyqmet Hushi
Edi Rama leji ca thone kto sumqrirat e sales je i modh fare 
Source: youtube.com Thanks, all this data are from server youtube.com.
This is a alternative for Youtube watching videos. We prefer and support only server Youtube.
We don't know why google index all videos where We not linked it.
We use youtube API. We don't save/cache data to own server.

Thank you for your understanding.

If you want block your video(s)/channel, please Contact us.