Please download newest browser Google Chrome.

ffp: Stop cheating in Counter-Strike and other games.

Movie: BATUTAT ME TE MIRA TE EDI RAMES NE PARLAMENT -The best of Edi Rama...

< >

Comments

shqiptar mezemer
o z rama kape qije njer fort jozefinen-
xesmenidhs alvanos
ooo to montri maliaga to pivi kari kourti
Hyqmet Hushi
Edi Rama leji ca thone kto sumqrirat e sales je i modh fare 
Olgerk
qeshin bushtrat se nuk qajne dot. fytyra e pd eshte Kastriot islami njerez
tradhetare e te pa bese, me pak fjale jo Shqipetare se populli jone thote
`besa e Shqipetarit si purteke e arit´
KolonelGraff
po ku ka babtuta ky psykapot more te lutem shume?!!!
KolonelGraff
ku din ky se c'jane batutat? ky nje gje dine. se jane mesuar ne bllok: te
dale me gjethe fiku perpara si ne afrike haha..
albi seferi
bravo :D
angelo haka
o moj shqipni e mjera shqipni
Diamante italia
je i madh Edi
Sata Stimul
Na cane trapin vetem zihen dhe asnje gje nuk bejne!!!! Shqiptaret si
ghithmone te varfer dhe te pa shprese!!!! 70% e rinise pa pune,,,, dhe ne
rrime e degjojme keta!!!!
Ism Isl
Kerkoni ne gogle mashtrimi i madh Öse mashtrimi i shekullit
ilirtexas gjoka
EC PERPARA EDI QIJU ROBTE KETYRE MASKAREJVE,,
majmuni
BRAVO EDI JE I MADH.I SHTYPE KOKEN NE QERSHOR ATIJ SAL GOMARIT QE I SHITI
SHQIPERINE GREQISE RRACISTE !!!!
zamir saramati
ju sali fazliqat e rugovistat e miloshit..ja hankshi k,,,,'' Edit...dhe mua
e gjith Shqiptaris
mone kapos!!
he pra kape ni her ate jozefinen dhe beja kembet vesh lepuri!!hahahaha
NuclearAssault
O ti kolonelgraf ose kolonelKAR, e di qe jeni bo si Lenka Cuko e Muo
Asllani qe nji e dy e permendni fjalimet e udheheqesit tuaj te dashur sal
apo jo? Nuk i harruat asnjehere fjalet e partise. 
Maggie Jacklocked
sekretari partise... hahahah me lot
alessio moretti
si qesh jozefina 
Sandro Pashkja
ju jeni e ardhmia e shqiperise jeni te gjith qelbesira se keshtu nuk hyhet
ne europ me njerez qelbesira njerez te shpifur te vjen turp me i thene
vedit shqipetar 
jani pernezha
o edi mos u mer me budella se nuk ecet perpara ….
Bub Leshi
Je i zgjedhuri nga inteligjenca e shqiperis,leri injorantet qe kan ngel
akoma malok,kan 23 vjet demokraci,dhe sjan gedhendur,te me falin veriu,por
maloku fshatari nuk ndryshon.nuk di ceshte demokraciua jeta,lere
rrupallen,por te lutemi coje shqiperin dhe Sshqiptaret ku e meriton,dhe ku
e kan vendin.
Mr-Bledi
ahahaha hej po rinovojeni here pas here se ka edhe te tjera :D
Tony Hector Winch
brravo i qoft .... kulturen qe ka ky te ket Saliu edhe do ti vinte deri te
maja e thoit , por nuk i afrohet fare
pelasgian3
I madh je Edi Rama...shume batuta te zgjedhura. I karepse fare ata te anes
se djathte te salles.
Ka dhe ca komentues ketu qe nuk e dine ose nuk ka nivelin e inteligjences
te kuptojne se c'fare eshte nje batute. Kjo vertetohet nga Shqipja e thyer
qe shkruajne ketu.
Demaj Kadrush
I punon goja ka fjalor te len pa men edhe pa fjal
Source: youtube.com Thanks, all this data are from server youtube.com.
This is a alternative for Youtube watching videos. We prefer and support only server Youtube.
We don't know why google index all videos where We not linked it.
We use youtube API. We don't save/cache data to own server.

Thank you for your understanding.

If you can block your video(s)/channel, please Contact us.