Please download newest browser Google Chrome.

ffp: Stop cheating in Counter-Strike and other games. Total played more then 22248 matches with FFPAPI.com Match plugin.

Movie: Mahmut Ferati - Ja me gru, ja me vlla ( Official Audio )

< >

Comments

rafo sky
Palidhje keng...
Atdhe Gashi
je shum i mir per ne ju duam shum
Uncle Diabeetus
jÄ
anando gashi
kalle kalle
olsi alla
shume nice kenga
Fener bari
Po vallai ju te kosoves tybe se kini problem punen e grues,se I kini me
shumic e gjysen jau leni edhe kojshive (Me jau kqyr apo din),,,,,ha ha ha,e
vllau e ka vendin e vet e gruja te vetin,e qikjo kallxon sa mrapa
jinni,,,mozomakeq per at grue qe ju bjen ju per hise
Sokol Bobby
Sjekk ut denne videoen på YouTube:
dibran peshkopi
Te lumt goja o Bylbili i gjith shqiptaris.I ke ra pikes per mesi.Familjet e
vjetra te medha,me dashuri ,me respekt reciprok , me disipline e rregull i
kan rezistuar gjithcka u ka ndodh ne kohra. Fatkeqesisht sot familja e
vertete rezikohet .Lum ai qe ben saber se vlla ,moter ,nan e bab ,nuk te
behet ASKUSH.
Unknown
Shaqir Krasniqi
Shaqir krasniqi
binii asanii
gggdhg
Arianit niti
nice tripi aa :D
kushtrim humolli
hallall i koft Tekst shkruesit: Milaim Islamit :)
Ilir Bislimi
vllau me vlla jan sikur shkiit neve qe nuk na don ket gjendje jena ardh
kombi shqiptar .ineteresi gjelozija e pa pik kulture dhe me genjeshtar mat
madhe bot per urrjete dhe pa kur far argumente vetum i nin duke rrejt kani
kan tha jena ba pisa mat mdhaj ne bot per rrena dhe per egoista dhe hajna
mes vet pa kur far feje nuk kena e kan rrog magart per pare
Agonis Ismaili
shumica se dijn se ndoshta grua gjene por vlla nuk gjene askund e sidomos
babe e nene pra ta respektojm nanen e babin vllezrit farefisin fqiun e pare
edhe ate ma te largetin ta duajmREPUBLIKEN E KOSOVES.
LEOtrim qollaku
me gue more qfarti vllA
cnerol ishag
babgkyshi
binii asanii
tffg
Fateme Abduli
Kengt e verteta te gjithe jan te VERTETA.ROFT ODRALIJA
MisteriDj
bravoooo krejt te vertetat i ke bo keng.jashaaaaaaaaaa
lorenti01
me gjith respekt, shum e ndegjoj Mahmut Feratin, se më pëlqen, kengtar i
mir është, veq kët kang pak spo ma rrok fort....e qysh gruja te koka sherri
ktu a qka? dikun dikun teksti me vend, po sjam krejt dakord, sepse ka dasht
njeri mu martu me mar gru, jeta automatikisht ndryshon, po te shqiptari
fatkeqsisht ndryshon në mënyr tragjike, se tani bllokohen, skan ka me ja
majt, sguxojn me dal kur dojn burrat, me bo qka te dojn.... kanga taman po
kendohet qysh po ju dhemb ;)))
cnerol ishag
babgjyshi ka than gruja qet pshurrr n krye sje burr ma kshtu qe fort grujes
spom mja ngu vllavon sbon me dhan per gru se cope ati senit gjon lkur dush
e vlla jo e vertet mahmut se jan do kingja veq pordhen e griujes ja ngojn
Sedat Mamuti
ska si ti ma miri je keng te qellume tekste te mira respekt
Naser Kazimi
E besa ashtu asht ardh koha
Source: youtube.com Thanks, all this data are from server youtube.com.
This is a alternative for Youtube watching videos. We prefer and support only server Youtube.
We don't know why google index all videos where We not linked it.
We use youtube API. We don't save/cache data to own server.

Thank you for your understanding.

If you want block your video(s)/channel, please Contact us.