Please download newest browser Google Chrome.

ffp: Stop cheating in Counter-Strike and other games. Total played more then 22248 matches with FFPAPI.com Match plugin.

Protests

Ve forFAIRPLAY systému se řeší protesty na cheating z různých partnerských projektů. Hlavní partneři si spravují svůj vlastní Cheathunterský team, kde mají stanovené hodnosti a na základě jejich rozhodnutí posléze uzavírají protesty vé své kategorii za svůj cheathunterský team (tzv. předběžné uzavření protestu). V případě předběžného uzavření se protest posléze dostává k určenému forFAIRPLAY týmu, který se snažíme určit dle výsledků cheathunterů, aby ve forFAIRPLAY týmu byli vždy jen ti nejlepší z nejlepších a na základě nich se posléze definitivně uzavírá protest a stanovuje se tzv. forFAIRPALY status daného hráče. Momentálně je systém využíván pouze pro hru Counter-Strike 1.6.

forFAIRPLAY Team se vybírá na základě výsledků všech lidí, kteří aktivně řeší protesty na cheating. Projekt forFAIRPLAY.com jako takový nemá své vlastní Cheathuntery. Zkrátka kdo chce se stane cheathunterem na forFAIRPLAY sám svým konáním, následně už je jen na něm samotným jaké slovo a podíl na řešení protestu si vybojuje.

Show Cheathunters activity


Statistics

Portal Statistics
Other 343 16 39 40 166 0 33 49 78%
Undzwei 1090 4 35 162 480 1 162 246 67%
PLAYzone 68 0 1 1 39 0 18 9 82%
Wargo 0 0 0 0 0 0 0 0 0%
eG-Sports 0 0 0 0 0 0 0 0 0%
ES4U 0 0 0 0 0 0 0 0 0%

Legend

Aktuálně předběžné uzavření protestu z Ostatní, Undzwei a PLAYzone nemá žádný vliv na žádný portál a čeká se na celkový výsledek forFAIRPLAY týmu. Toto označení taky říká, že někdo řekl, že tam cheating je a proto se to řeší forFAIRPLAY týmem.

Jelikož s danou ligou je dohoda, že si sami uzavírají protesty a udělují ihned ban na své lize, tudíž nečekají na globální verdikt, který následně platí všude z důvodu, že není v ničích silách všechno ihned vyřešit. Proto se forFAIRPLAY týmu označují takto protesty, aby mohli následně souhlasit s cheatingem, popřípadě uzavřít jako clear a tudíž i zažádat o udělení hráči unbanu na dané lize.

Tento protest čeká na schválení CheatHutnerem.

Schválené protesty, které řeší pouze daný cheathunter/team cheathunterů.

K protestu jste se vyjádřil.

Protest právě řešíte a zažádal jste o počkání na Vaše vyjádření.

Protest přávě řeší ještě nějaký další Cheathunter.

K protestu se vyjádřil další Cheathunter.

K protestu doposud nebylo nahráno žádné médium.

Protest byl forFAIRPLAY týmem definitivně uzavřen jako clear.

Protest byl forFAIRPLAY týmem definitivně uzavřen jako cheat.

Cheathunteři z dané ligy uzavřeli protest jako clear.

Protest byl zamítnut.